Teslimat ve Kargo

TESLİMAT

KozmetikPro'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz, en geç iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınacak ve en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

KozmetikPro’dan vermiş olduğunuz siparişinizin durumunu istediğiniz zaman "Hesabım" bölümünde yer alan "Siparişlerim" sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslimat sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim almadan önce, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse, paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup paketi teslim alabilir veya paketi teslim almadan iade edebilirsiniz.

KARGO

KozmetikPro'dan vermiş olduğunuz siparişler için kargo ücreti 8,00TL'dir. Siparişleriniz, Yurtiçi Kargo firması ile gönderilecektir. (NOT: KozmetikPro, sadece Türkiye sınırları dahilinde ürün gönderiminde bulunmaktadır.)

KozmetikPro’dan vermiş olduğunuz siparişinizin durumunu istediğiniz zaman "Hesabım" bölümünde yer alan "Siparişlerim" sayfasından takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.